Wyślij wiadomość
Dom

Anping yuanfengrun net products Co., Ltd profil firmy

profil firmy

Firma macierzysta Qijie, Anping Shenghe Metal Wire Mesh MFG Co., Ltd, została założona w 1999 roku. Znajduje się w Anping, który ma reputację „domu z siatki drucianej” w Chinach. Qijie jest szczególnie założona na eksport przez Shenghe. Firma wdraża system zarządzania i strategii rozwoju „jeden zespół, dwie marki”! Jesteśmy wiodącym przedsiębiorstwem w tej branży z kapitałem zakładowym w wysokości 500 000 USD, obejmującym 40 000 metrów kwadratowych, posiadamy 3 obszary produkcyjne, 30 maszyn tkanych ze stali nierdzewnej, 18 maszyn do siatek spawanych, 8 maszyn do cięcia i spłaszczania siatek oraz 2 automatyczne Linie do powlekania PCV o rocznej wartości ponad 20 mln USD. Głównymi produktami są siatka przeciw owadom ze stali nierdzewnej, panele ogrodzeniowe, ogrodzenie z ogniw łańcucha, kosze gabionowe, tkana siatka przesiewowa, spawana siatka druciana, siatka cięto-ciągniona, metal perforowany i różne produkty z drutu. Naszym głównym celem jest zapewnienie satysfakcji klienta poprzez dostarczanie najwyższej jakości produktów w rozsądnych cenach. Stosujemy drobiazgowe procedury kontroli i analizy jakości, aby zapewnić, że nasze produkty spełniają międzynarodowe standardy. Połączenie konkurencyjnych cen, terminowości dostaw i gwarancji jakości sprawia, że ​​jesteśmy najlepszym wyborem dla naszych klientów.

Chiny Anping yuanfengrun net products Co., Ltd profil firmy 0

 

Chiny Anping yuanfengrun net products Co., Ltd profil firmy 1

Zobacz więcej O nas
nasza firma

Firma macierzysta Qijie Anping Shenghe Metal Wire Mesh MFG Co., Ltd została założona w 1999 roku.Firma Qijie as została założona w 2015 roku.Znajduje się w Anping, które ma reputację „domu siatki drucianej” w Chinach.Qijie jest szczególnie założona na eksport przez Shenghe.Firma wdraża system zarządzania i strategii rozwoju „jeden zespół, dwie marki”!

Anping yuanfengrun net products Co., Ltd Anping yuanfengrun net products Co., Ltd Anping yuanfengrun net products Co., Ltd
1 2 3
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Oceania

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Dystrybutor / Hurtownik

Eksporter

Firma Handlowa

Sprzedawca

marki : X OCZEK

Ilość pracowników : 51~100

Coroczne wyprzedaże : 5 Million-10 Million

Rok założenia : 2015

pc Export : 80% - 90%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

Chiny Anping yuanfengrun net products Co., Ltd Certyfikaty