Anping County Jindexin Metal Products Co., Ltd

Siatka metalowa, skrzynia gabionowa, perforowana metalowa płyta, krata Grip Strut

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Wiadomości Firmowe
Dom

Anping County Jindexin Metal Products Co.,Ltd.

dobra jakość Tymczasowe Szermierki Metalowe na sprzedaż
dobra jakość Tymczasowe Szermierki Metalowe na sprzedaż
Jestem bardzo zadowolony z tego zakupu, dzięki za szybką dostawę wykwalifikowanych towarów, nie mogę się doczekać kolejnej współpracy.

—— Panie Geoge

Ufam, że jesteśmy nie tylko relacjami biznesowymi, ale dla mnie, oszczędzając koszt i dając dobre rady, bardzo się cieszę z pracy z tobą.

—— Norman Jaipgas

Mój rozsądek jest wybredny, wiele rozmiarów jest dostosowanych, ty jesteś tym, który może spotkać się wszystkich! Mam szczęście, że cię znajdę, powinniśmy mieć więcej okazji do współpracy.

—— Peter Tyson

Im Online Czat teraz

Anping County Jindexin Metal Products Co.,Ltd.

1 2 3 4
Anping County Jindexin Metal Products Co.,Ltd. Anping County Jindexin Metal Products Co.,Ltd. Anping County Jindexin Metal Products Co.,Ltd. Anping County Jindexin Metal Products Co.,Ltd.

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Dystrybutor / Hurtownik
Eksporter
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki : JINDEXIN
Ilość pracowników : 110~140
Rok założenia : 2003
pc Export : 80% - 90%
JINDEXIN opracowuje i produkuje materiały, które działają w celu zwiększenia wydajności, zmniejszenia kosztów i uzyskania wymiernych rezultatów, współpracując z naszymi klientami, aby zapewnić zaawansowane rozwiązania.

Anping County Jindexin Metal Products Co., Ltd, jako wiodący producent drutu metalowego i siatki metalowej w Chinach, ma 10-letnie doświadczenie w produkcji i eksporcie. Nasze produkty wytwarzane są pod ścisłą obserwacją ISO9001. Firma zajmuje powierzchnię 10 000 m2 i zatrudnia ponad 100 pracowników i techników. Roczna zdolność produkcyjna wynosi 5 milionów m2. Nasza firma posiada kompletne, racjonalne i zaawansowane urządzenia do całego procesu produkcyjnego, od dziania po testy.

Dostarczamy produkty takie jak Gabion, Gabion Box, Perforated Metal, Spawane siatki, Chain Link Fence, Crimped Wire Mesh, Window Screening, Square Wire Mesh, Expanded Sheet, Drut kolczasty, Drut do golenia, Drut ocynkowany, Czarny drut z wyżarzaniem i tak dalej , które są szeroko stosowane w budownictwie, przemyśle chemicznym, górnictwie, petrochemii, lekarstwach itp.

Anping County Jindexin Metal Products Co., Ltd kieruje się wiarą Wierności, Wzajemnej Pomocy. w prowadzeniu działalności gospodarczej i stara się zapewnić wysokiej jakości produkty i doskonałe usługi dla naszych klientów. Obecnie eksportujemy produkty do USA, Włoch, Europy, Bliskiego Wschodu i innych krajów. Chcemy nawiązać z Państwem dobre stosunki handlowe.

Enterprise Spirit: Dobra wiara, innowacja, honor, bądź praktyczny.

Enterprise Tenet: weź dobrą wiarę jako podstawę, szukaj przeżycia za pomocą serwisu.

Szczegóły kontaktu
Anping County Jindexin Metal Products Co.,Ltd.

Osoba kontaktowa: Mr.

Tel: 86-318-7565161

Faks: 86-318-7980066

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)